שוויץ אימצה חוג הגנת מידע חדש. הפרלמנט של שוויץ אימץ לאחרונה (25.09.2020) חוק הגנה על נתונים מתקדם ועכשווי המחליף את חוק הגנת הנתונים משנת 1992.

החוק החדש התקבל בהמשך להצעת חוק שפורסמה שם להערות הציבור בעניין במהלך שנת 2017, במטרה לקבל חוק שיהלום את צרכי המשק וזכויות האזרח.

שוויץ היא חברה באזור הסחר החופשי האירופי, והאיחוד האירופי נתן לשוויץ החלטת נאותות להעברת נתונים בינלאומית בשנת 2000. החוק החדש נועד לקרב את משטר המידע הנהוג בשוויץ לזה שנכנס לתוקף באירופה במאי 2018, עם כנסתן לתוקף של תקנות המידע האירופאיות (GDPR).

שיתוף
משרד עו"ד דן חי הוקם בשנת 1991 על ידי עו"ד דן חי ושוכן היום ברמת-גן. המשרד מתמחה בתחומי מיקוד יחודיים כדיני תקשורת, דיני הגנת הפרטיות לרבות מאגרי המידע, דיני לשון הרע, קניין רוחני ודיני ספורט. זאת לצד עיסוקו של המשרד בתחום דיני המקרקעין, דיני חוזים בדגש על חוזים מסחריים, דיני תאגידים (חברות, שותפויות ועמותות), דיני נזיקין וביטוח ודיני עבודה. בכל התחומים פועל המשרד הן בתחום המסחרי והן בהליכים משפטים (לטיגציה). על לקוחות המשרד נמנים חברות קבלניות ויזמיות, רשויות אזוריות ומקומיות, עמותות, משקיעים פרטיים ישראלים וזרים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי ציבור וספורטאים מהמוכשרים והמובילים בארץ.